Tipy na výlet

Nabízíme

Tipy na výlet

Strategická poloha našeho penzionu umožňuje podnikat výlety jak po jižní Moravě, tak po rakouském Weinviertelu.

Okolí je protkáno turistickými a cyklistickými stezkami. Historická města Znojmo i Mikulov jsou vzdálena 30 km. Všemi oblíbená a navštěvovaná je samozřejmě Pálava, od nás 25 km. Za návštěvu rovněž stojí Valtice a Lednice.

Ochutnávky vína u oblastních vinařů jsou samozřejmostí, ale degustaci je možno zařídit i v našem penzionu. 4 km od nás se nachází známé termální lázně Therme Laa, největší aquapark v Evropě Aqualand Pasohlávky je od nás vzdálen 30km. Nikdo jistě nevynechá návštěvu rakouského hlavního města Vídně, ať už ve vánočním čase, nebo při návštěvě zámku či ZOO v Schönbrunnu, od nás 70 km.

Naše hosty provázíme v Rakousku při prohlídkách vinných sklepů, v rodinném pivovaru v Laa an der Thaya můžete ochutnat skvělá piva, v konopné vesnici Hanftal si můžete užít vyjížďku traktorem a exkurzi o potravinářském a kosmetickém zpracování konopí.

Therme Laa

Termální lázně v rakouském Laa an der Thaya se nachází 4 km od našeho penzionu.

Venkovní a vnitřní termální bazény, masážní bazén, solný a aktivní bazén, saunový svět, dětský svět, fitness a aktivní programy, jóga, masáže.

Zažijte den jako žádný jiný.

Therme Laa

Termální lázně
Aqualand

Aqualand Moravia

V Pasohlávkách najdete nejmodernější aquapark v České republice Aqualand Moravia - 12 bazénů, 20 tobogánů, 24 saun a procedur.

Atrakce, zábava, relaxace, wellness, animační programy pro děti.

Aqualand Moravia